Aktualności

Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie z organizatorami rajdu enduro

2 maja policjanci KPP w Krasnymstawie spotkali się z organizatorami III i IV rundy Mistrzostw Polski w Rajdach Enduro, które odbędą się 4 i 5 maja br. w miejscowości Wierzchowina. Rozmawiali o bezpieczeństwie uczestników rajdu. W ramach trwającej akcji jednośladem bezpiecznie do celu przypomnieli również o podstawowych zasadach poruszania się jednośladem po drogach.

4 i 5 maja br. w miejscowości Wierzchowina (gm. Żółkiewka) odbędzie się III i IV rundy Mistrzostw Polski w Rajdach Enduro. Jest to rajd motocyklowy mający na celu integrację zawodników i podnoszenie kwalifikacji w prowadzeniu motocykli w trudnym terenie. Rajd odbywał się będzie poza drogą publiczną na specjalnie przygotowanym w tym celu torze.

Policjanci KPP w Krasnymstawie w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia 2 maja spotkali się z jego organizatorami. Omówiono zasady bezpieczeństwa. Mundurowi przypomnieli o zachowaniu trzeźwości, właściwym zabezpieczeniu obiektu, zapewnieniu zaplecza medycznego oraz sprawdzeniu sprawności sprzętu.

W związku z trwającą akcją „Jednośladem bezpiecznie do celu” przypomniano również o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się motocyklem po drodze publicznej.

starszy sierżant Anna Chuszcza

Powrót na górę strony