Aktualności

Kolizja czterech pojazdów w miejscowości Zakręcie

Data publikacji 22.09.2023

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj przed godziną 10 w miejscowości Zakręcie. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy osobowe i jeden dostawczy. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł a do jego konta zostało dopisanych 10 punktów karnych. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Wczoraj przed godziną 10:00 w miejscowości Zakręcie doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci kierująca samochodem marki Toyota poruszająca się w kierunku Lublina zatrzymała się z zamiarem skrętu w lewo. Za tym pojazdem zatrzymały się kolejno samochody marki Mazda i Volkswagen. Za nimi jechał 65-letni kierujący samochodem marki Ford, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego najechał na tył Volkswagena. Ten siłą uderzenia przemieścił się do przodu uderzając w Mazdę a Mazda w Toyotę.

Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Na kierującego Fordem policjanci nałożyli mandat karny w wysokości 1500 złotych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na swoim koncie mężczyzna ,,zarobił” również 10 punktów karnych.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

st. sierż. Anna Chuszcza

  • samochód po kolizji
  • samochód po kolizji
  • samochód po kolizji
  • samochód po kolizji
Powrót na górę strony