Aktualności

Policjanci odnaleźli 43 – latka, który zasłabł podczas spaceru w lesie.

Policjanci pomogli wczoraj mężczyźnie, który zasłabł w lesie podczas spaceru ze swoim synem. Dzięki natychmiastowej pomocy mundurowych, którzy pieszo dotarli do poszkodowanego i wyprowadzili go z lasu, mężczyzna szybko trafił pod fachową opiekę personelu medycznego.

Wczoraj około godziny 14:00 Oficer Dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że na terenie kompleksu leśnego w trakcie spaceru zasłabł mężczyzna. Zgłoszenie pochodziło od jego niepełnoletniego syna, który wędrował wspólnie z ojcem.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zostawili radiowóz i  pieszo dotarli do 43 – letniego mieszkańca Zamościa. Cały czas prowadził ich dyżurny jednostki korzystając z tak zwanej ,,pinezki’’ lokalizacyjnej na mapie przesłanej przez mężczyznę za pomocą telefonu komórkowego.

Lokalizacja wskazywała teren pomiędzy miejscowością Niemienice a Niemienice Kolonia. Policjanci bardzo szybko odnaleźli 43 - latka, nawiązali kontakt ze strażakami, którzy następnie za pomocą quada przewieźli poszkodowanego do załogi karetki pogotowia, gdzie udzielono mu fachowej pomocy medycznej.

aspirant Jolanta Babicz

Powrót na górę strony